Przygotowanie dokumentów

Dwa dzisiejsze spotkania uświadomiły mi kolejny raz jak bardzo jest Państwu potrzebna fachowa porada :) 

Ważne !! Na spotkanie ze mną  zawsze proszę przygotować  Akt własności 


(umowę sprzedaży , zamiany , podział majątku ,umowa darowizny , umowę przekazania gospodarstwa rolnego ,  postanowienie spadkowe , poświadczenie dziedziczenia , tytuł egzekucyjny , przekształcenie mieszkania spółdzielczego w prawa własności do lokalu spółdzielczego )


Tak , tyle jest różnych form dokumentów :)  (mam nadzieje ,że wymieniałam wszystkie , na pewno te najczęściej występujące )

Każdy z tych dokumentów jest niezbędny , bo w nim są zawarte wszystkie ważne informacje dotyczące sprzedawanej nieruchomości. A dlaczego to takie ważne ? 


Dzisiaj po sprawdzeniu Umowy Podziału Majątku , klientka się dowiedziała , że nie może sprzedać nieruchomości bo nie upłyneło 5 lat od dnia umowy. Klientka była przekonana ,żę nie ma problemu ponieważ właścicielką tej nieruchomości jest od lat. Ale niestety podział majątku sprawił ,nowe warunki prawne, czas liczy się od nowa. 

Nie podpisałyśmy umowy pośrednictwa.

Kolejny klient sprzedaje swoją nieruchomość około miesiąca , coś nie wychodzi , nie ma czasu , denerwują go telefony , więc umawia się ze mną na spotkanie. 

Zawsze analizuje potrzeby klienta , poza sprawdzeniem nieruchomości (oględzinami ) dopytuje co się dzieje w Państwa życiu że taka decyzja , jakie macie plany po sprzedaży itd.

 Każde spotkanie wygląda inaczej , bo każda sprawa jest inna :) 

Ale dzisiaj po oględzinach nieruchomości i miłej pogawędce , doszliśmy do momentu : zajrzyj w dokumenty :)

I cóż się okazało ? 

Dzięki naszemu spotkaniu klient zaoszczędził około 30 000zł  , mało tego dowiedział się że jak skorzysta z moich rad to bardzo prawdopodbne jest ,że  jego nieruchomość jeszcze zyska na wartości i dzięki temu zyska dużo więcej . 

Takich historii mam mnóstwo , dlatego  aby uchronić się przed niepotrzebnym stresem i niepewnością czy robię dobrze może jednak warto spotkać się z Pośrednikiem ? 

To nic nie kosztuje , a być może Drogi kliencie zyskasz :) Zapraszam do korzystania z ułsug profesjonalnego lokalnego biura :) Posiadam licencję 22402 , stale rozwijam się uczestnicząc w szkoleniach bo rynek się zmienia tak jak i świat :) 

Zapraszam Państwa do mojego świata.

Kałucka Izabella 500273168