Szkolenia z gruntów.

Dzień dobry.

 „ odważ się „

 „otaczaj się ludźmi , którzy ciągną Cię w górę , a nie w dół”

Dzisiaj chciałam się z Państwem podzielić moim przemyśleniami  o marzeniach , bo któż z nas nie marzy?

 Czasem sami nie wierzymy w siebie , musi ktoś to zrobić za nas 😊

Jestem pośrednikiem nieruchomości i pomagam klientom Sprzedać ich nieruchomości. Pokochałam  tą pracę całym sercem i jest to moją pasją.

 Gdy otwieraliśmy biuro długo zastanawialiśmy się nad nazwą

DOMUS – to po łacinie DOM. 

Okazało się ,że podświadomie nazwa biura pokazała mi kierunek w jakim pójdę. Największą sprzedaż mam faktycznie w domach i działkach. 


Nieruchomości rolne po 2016 roku ,stały się moim konikiem😊 wiedzą o tym i klienci i koleżanki , koledzy pośrednicy. Dosyć często miałam telefony od znajomych pośredników z dopytaniem jak to sprzedać ? albo co zrobić w danym przypadku? Zawsze chętnie odpowiadam.

Pierwsze takie docenienie mojej wiedzy przyszło do mnie od koleżanek pośredniczek z Łodzi. Cztery świetne dziewczyny dwa lata temu przyjechały do mnie do biura i wspólnie edukowałyśmy się z gruntów. 

W zeszłym roku kolejne dwie osoby skorzystały z mojej wiedzy. Miesiąc temu  odważyłam się wyjść z tematem przed większą publicznością. Dzięki Panu Tomaszowi Błeszyńskiemu miałam możliwość wystąpienia przed prawie 40 to osobową grupą doświadczonych pośredników w łódzkim Stowarzyszeniu Profesjonalistów Rynku Nieruchomości Polski Centralnej. Było to dla mnie ogromne wyzwanie. Po reakcji uczestników widziałam ,że było dobrze , dałam im wartość ,odpowiedziałam na każde zadane pytanie , a nie było ich mało:)

Kilka dni temu kolejna doświadczona pośredniczka , otrzymała ode mnie wskazówki co ma zrobić z konkretnymi działkami. 

Kilka razy słyszałam ,że dobrze się mnie słucha , że potrafię mówić o działkach ciekawie. A przez tyle lat miałam bardzo dużo skomplikowanych spraw, więc jest o czym mówić.

Dzisiaj rano dostałam informację ,że w jednej ze spraw , dzięki mojej wiedzy klient będzie miał możliwość zmiany planu zagospodarowania przestrzennego , dzięki temu zyski ze sprzedaży działek będą wysokie  , a koleżanka pośredniczka pomoże mu pewnie w sprzedaży nowych nieruchomości. Cudowne jest to ,że poczułam sprawczość , że dzięki mojej ocenie sytuacji , zmieni się otoczenie ludzi tam mieszkających na lepsze😊

Dzisiaj piszę o tym oficjalnie , bo wreszcie uwierzyłam w siebie 😊

Zaczynam nową przygodę i oficjalnie ogłaszam :

TAK – Będę się dzielić moją wiedzą odpłatnie podczas 

Szkoleń z gruntów.

Dziękuję przede wszystkim mojemu mężowi , który mnie wspiera i wierzy w moje umiejętności i widzi jaką mam wiedzę.

Dziękuję też mojej Mentorce Ilonie Mastalerz , która zawsze mnie wspiera słowem , uśmiechem , gestem i bardzo we mnie wierzy.

Dziękuję też Tobie Małgosiu Zygmuntowska za ten pierwszy impuls, bo pamiętam ,że on wypłynął od Ciebie.

Na koniec cytat , który ostatnio krąży mi po głowie , jestem mega szczęśliwa ,że takich właśnie ludzi mam wokół siebie coraz więcej😊

„ warto otaczać się ludźmi , którzy marzą, tworzą ,wierzą i myślą, ale przede wszystkim warto otaczać się tymi, którzy widzą w Tobie więcej dobrego niż Ty sam w sobie dostrzegasz”

Mam nadzieję ,że w tym nowym wyzwaniu dam rade 😊